call+48 500-803-990
mailzielseba@interia.pl

INHALATOR PHILIPS RESPIRONICS INNOSPIRE ELEGANCE

Kategoria: INHALATOR PHILIPS RESPIRONICS INNOSPIRE ELEGANCE
Cena:
Zadzwoń i zamów:
+48 500-803-990
Opis Produktu

INHALATOR PHILIPS RESPIRONICS INNOSPIRE ELEGANCE

InnoSpire Elegance firmy Philips Respironics zapewnia szybkie i sprawne podawanie leków w warunkach domowych. Łącząc w sobie wydajną sprężarkę i kompaktową konstrukcję tworzy system nebulizacji ceniony przez pacjentów oraz specjalistów opieki domowej.

 

 

System aktywnej zwężki Venturiego przyspiesza podawanie leku

Essence sprawnie współpracuje z nebulizatorami SideStream wyposażonymi w system aktywnej zwężki Venturiego, które zapewniają dodatkowy przepływ powietrza oprócz wytwarzanego przez sprężarkę, czego efektem jest szybsze podawanie leków i krótszy czas leczenia. Są one łatwe w użyciu i mają mniej części do montażu lub czyszczenia niż inne nebulizatory konwencjonalne. Wyjątkowa konstrukcja nebulizatorów SideStream zapewnia, że za każdym razem lek podawany jest zgodnie z zaleceniami.


Nebulizator SideStream Plus usprawnia podawanie leków 

Nebulizator sterowany oddechem SideStream Plus zawiera czuły zawór oddechowy, który otwiera się przy wdechu, by podać lek, i zamyka się przy wydechu, oszczędzając lek i ograniczając jego stratę. Do otwarcia zaworu oddechowego potrzebne jest dużo niższe ciśnienie niż w przypadku innych nebulizatorów sterowanych oddechem. Nie ma potrzeby odłączania zaworu przy korzystaniu z maski, co ułatwia stosowanie terapii u dzieci i osób starszych.


Kompaktowa konstrukcja

Ten elegancki, wydajny aparat waży zaledwie 1,5 kg i sprawnie współpracuje ze sprawdzoną technologią aerozolową SideStream. W jego skład wchodzi część podręczna, stacja dokująca, filtr i przewód zasilania. Aparat objęty jest 5-letnią gwarancją. Aparat Elegance jest zgodny z międzynarodową normą bezpieczeństwa podstawowego oraz funkcjonowania zasadniczego IEC 60601-1, wyd. 3, z późniejszymi zmianami.

Specyfikacja: